Veštenie budúcnosti

Veštenie budúcnostiAkákoľvek predpoveď budúcnosti nie je konečnou pravdou. Veštenie (predpovedanie) budúcnosti je správa o udalosti, ktorá sa s najväčšou pravdepodobnosťou vyskytne vo vašej budúcnosti. Môže sa vyskytnúť, ale nie je potrebné!

Nikdy vám nehovorím, čo bude presne tak, ako to vidím ja. Hovorím: pravdepodobnosť takejto udalosti je vysoká. A ak chcete ovplyvniť túto udalosť, potom musíte vynaložiť úsilie a vykonať určité akcie, o ktorých môžeme diskutovať. Každá osoba má spravidla vždy právo na výber a možnosť zmeniť svoju budúcnosť niektorými činmi alebo dokonca myšlienkami.

Nezúfajte kvôli negatívnym prognózam budúcnosti. Negatívna predpoveď je varovanie. A vy sa už môžete rozhodnúť, či mu chcete venovať pozornosť.

Predikcia budúcnostiPodobne by sa človek nemal spoliehať na skutočnosť, že pozitívna predpoveď budúcnosti sa sama osebe naplní. Je potrebné pokračovať v práci a ísť k cieľu.

Neberiem zodpovednosť za vašu budúcnosť. Pomôžem vám to pochopiť, a ak máte túžbu, hovorím, ako robiť opravy, na čo treba dávať pozor.